Читальний зал нашої бібліотеки попвнився дуже цікавим виданням - історико - культурологічним альманахом "Фронтири міста".
(«Фронтиры города») – історико-культурологічний щоквартальний альманах, присвячений місту у всьому його різноманітті і містить публікації на українській і російській мовах.Це принципово нове видання, яке ставить за мету розгляд міста, як «багатошарового пирога» методами і прийомами історії, соціології, етнографії, художнього слова і погляду.У центрі уваги альманаху - місто степового простору Східної Європи, розглянуте, як складне етнокультурне посмужжя, що склалося в період колонізації даного регіону і збереглося в наступні періоди його історії.Альманах не є вузькоспеціалізованим виданням і містить матеріали, які потенційно можуть зацікавити як представників гуманітарних спеціальностей, що шукають матеріал для «професійного» читання, так і широке коло читачів, яких хвилюють питання міського середовища та його історії.
Редактор видання – кандидат історичних наук, член Національної спілки журналістів Україні, член Національної спілки краєзнавців Україні, член Наукового товариства ім. Я. Новицького Владислав Грибовський
.Видання відзначається високою якістю поліграфії та цікавим оформленням. Читачам пропонується пізнати місто не лише через науковий опис, а і через мистецьке слово та візуальні образи. Перша частина повісті Михайла Тимощенка «Чечеловка» (назва роману – це і назва одного з робітничих районів Дніпропетровська) про міське життя 1930-х років проілюстрована оригінальними фотоматеріалами цього періоду. Поезію О.Ратнера супроводжують фотокартки Дніпропетровська 1980-х років. Приємним подарунком читачу також є вклеєні до альманаху поштові листівки зі видами старого Дніпропетровська.