Центральна міська бібліотекаім. ТГ.Шевченка взяла участь в обласній науково-практичній конференції " Інноваційна діяльність бібліотек в умовах інформатизації та соціально-економічних перетворень суспільства", яка проводилась на базі Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Першоучителів слов'янських Кирила і Мефодія. У конференції взяли участь предстаникі управління культури і туризму Дніпропетровської обласної державної адміністрації, керівники та головні спеціалісти обласних бібліотек, директори міських і районних ЦБС, навчальних закладів, інших спеціальних і спеціалілізованих бібліотек міста Дніпропетровськ.
Конференція працювала за 5 блоками.
Блок 1. "Інформаційні технології:Ресурси.Послуги.Якість". У цьому блоці йшла мова щодо Імідж-каталогу ДОУНБ - нового інформаційного ресурсу на основі автоматизованого програмного забезпечення ІРБІС, електроний каталог Дніпропетровської обласної бібліотеки:ефективні методи поповнення тощо.Вразив досвід Центральної державної науково-технічної бібліотеки гірного-металургійного комплексу України, яка до недавнього часу мала дуже дивну назву "Інформаційно-інтелектуальний клуб". Вона пережила дуже важкі часи. В умовах відсутності фінансуваня на передплату періодичних видань, нових книжок створила власний електронний ресур, який на деяких час став головним джерелом поповненя знань студентів та викладачів.
Блок 2 "Бібліотека і громада: партнерство в інформаційному суспільстві", де бібліотеки області ділилися своїм досвідом. Директор Дніпродзержинської ЦБС представила слайдову презентацію "Публічні бібліотеки Дніпродзержинської ЦБС у соціокультурному просторі міста:проектна діяльність". Дужу цікавими і корисними були доповіді коллег із Дніпропетровської міської централізованої системи публічних бібліотек для дітей "Особливості формування інформаційног простору бібліотеками для дітей міста Дніпропетровська". Тепер настала наша черга вразити присутніх: командним духом, професійністю, креативністю, успішністю. Ніч у бібліотеці "Бібліотечне безсоння" , як відбулась 29 вересня усім припала до смаку.
Блок 3 "Бібліотечне краєзнавство:трансформація у часі" - краєзнавство- головний напрямок роботи будь-якої бібліотеки.
Блок 4 "Проектна діяльність:практика корпоративної взаємодії"
Блок 5 "Бібліотеки навчальних закладів:орієнтири XXI століття"